ATF 21 / AVANTAJLAR

ATF, sektörünün en verimli işbirliği, iş-fırsatı, iş-bilgi paylaşımı yapılabilecek olan profesyonel platformudur. Antalya Turizm Fuarı ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerinin sezonun gelişmelerini değerlendirerek, birebir işbirliği fırsatları oluşturmak üzere bir araya geldiği, 1.000’den fazla yurtdışı acentesinin katılımıyla alanının en yeni ve en iddialı turizm fuarıdır.
Antalya Turizm Fuarı ulusal ve uluslararası tur operatörleri, offline ve online seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım firmaları, rekreasyon alanları, bilişim teknolojileri, gastronomi, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden, sinerji yaratmayı hedefleyen tüm turizm profesyonelleri ziyaret etmektedir.

 
Antalya Turizm Fuarı ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz.
 
İŞLETMELERİNİZİN ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir, yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek marka farkındalığınızı güçlü bir şekilde ön plana çıkartarak müşteri potansiyelini artırabilirsiniz.
 
TÜRKİYE’nin en önemli konaklama tesisleri ve hedef pazarlardan 1000’den fazla acenteye ve iç pazarın dinamiklerine ulaşabilir, iletişim ve işbirliği kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 
BU kurguda bir fuar dünyada ilktir. Katılımcılar için anahtar teslim stantlar sağlanır. Bu sayede siz sadece işinize ve ziyaretçilerinize konsantre olarak markanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.
 
FİKİR üretmek için bir Türkiye salonunda hiç görmediğiniz kadar çok yabancı seyahat acentesi ve profesyonel iş çözüm ortakları göreceksiniz.
Antalya Turizm Fuarı B2B Acente İletişim Aplikasyonu

ATF tarihinden önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel acenteleri ile 7/24 iletişime geçebilecek, randevularınızı oluşturabilecek ve temas kurabileceksiniz. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapabileceksiniz. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece GMT Fuarcılık’a ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.

Sanal Fuar Hizmeti

ATF olarak ayrıca 360 derece gerçeklikte Sanal Fuar hizmetimizi de devreye almaktayız. Bu hizmetimiz ile son tüketici için satış pazarlama, personel arayışlarınız için insan kaynakları ve satın alma için satış pazarlama departmanlarınıza anında iletişim kurulabilecek kanallar oluşturacağız. Böylelikle Antalya Turizm Fuarı tüm elzem ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmesinin platformunu kurmuş olmaktayız. Yine bu hizmetimiz de ilk ve tektir.

How we Tourism? Etkin-Üretken-Gündem Yaratan Paneller

ATF, 2 gün sürecek fuar sırasında düzenlenecek fuarlara katılabilir, turizmin kalbi konulara sorularınız ile eşlik edebilirsiniz. Özenle davet edilmiş konuşmacılar ile turizm gündemine dair güncel konuları değerlendirme imkanı yaratmak için planlanmış paneller etkin, üretken ve gündem yaratacak şekilde planlanmaktadır.

Sanal İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Fırsatları

Bu hizmetimiz ile, personel arayışlarınız için insan kaynakları ve iş ve pazar geliştirme için satın alma departmanlarıyla anında iletişim kurulabilecek kanallar oluşturabileceksiniz. Böylelikle ATF, turizme dair tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmeyi hedeflemektedir.

ATF 21 / KONULAR

     ATF, 2021 yılı panel konularında Türk Turizmine katkı sağlayan tüm konuları bir araya toplamak hedefi ile planlamasına almıştır. Sektöre dinamik sağlayacak konular hakkında etkili isimlerin buluşmaları, ATF, katılımcıların, yurt dışı turizm temsilcilerinin sorularıyla interaktif bir yapı ile sürmesi hedeflenen panel başlıklarımız aşağıda sizlerle paylaşılmıştır.Konu başlıklarını panellerde değerlendirmeye açacak sektörde etkin isimler en kısa sürede ATF tarafından paylaşılacaktır.

     Turizm ve Destinasyon

     Turizm ve Yatırım / Ticaret

     Turizm ve Yatırım

     Turizm ve Yatırım Yönetimi

     Turizm ve Satış / Lüks Oteller

     Turizm ve Sağlık

     Turizm & Satış / Operatörler – Almanya Pazarı

     Turizm & Satış / Operatörler – Avrupa Pazarı

     Turizm & Satış / Operatörler – CIS Pazarı

     Turizm & Satış / Operatörler – İç Piyasa Yönetimi

     Turizm & Satış / Operatörler – İç Piyasa Yatırımı

     Turizm & Satış / Tatil Otelleri

     Turizm & Pazarlama & Teknoloji

ATF 21 / TEKNİK BİLGİLER

21.000 M2 fuar alanı

2.000’in üzerinde davetli yabancı turizm temsilcisi

5.000 Turizm Profesyoneli

İletişim Aplikasyonu

Sanal Fuar

B2B

Workshop

Sunum

Speaker Arena

Panel

ATF Gala

Antalya Turizm Fuarı Welcome Party