Header Image
Ziyaretçiler için...

Herkes burada, sen neredesin?

Neden ziyaret etmen gerektiğini mi merak ediyorsun?
0
Profesyonel ziyaretçi
0
Konaklama sektörü
0
Yabancı profesyonel
0
Yurt dışı acente
0
Lojistik hizmetler
0
Basın mensubu

Uluslararası iş ortaklarınızla bir günde yalnızca bir yerde tanışın.

Yeni trendleri, stratejileri keşfederek ve teknik bilgi alışverişinde bulunarak en son pazar bilgilerini edinin.

Belirli hedef grupları ile çok sayıda fuar içi etkinliğe katılın.

Kariyeriniz için genç profesyoneller ile birçok tekliften yararlanın.

Yüz yüze görüşme ile iş ilişkilerinizi güçlü bir şekilde geliştirin.

Antalya’nın trendlere uygun, uygun fiyatlı bir turizm şehri olarak tadını çıkarın.

FUAR HAKKINDA

En son turizm trendleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz? En ince detaylarına kadar turizm sektörüyle alakalı bilgi mi arıyorsunuz? Yeni temaslar kurmak ve kazançlı anlaşmalar yapmak ister misiniz? Unutulmaz anlarla özel bir gün geçirmek ister misiniz?

Antalya Turizm Fuarı’na gelmek için nedeniniz ne olursa olsun: Profesyonel, trendleri belirleyen öncü kuruluşların katılımıyla aradığınızı bulmanızı sağlar.

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Antalya Turizm Fuarı ziyaretinizi keyifli bir deneyim haline getirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve hizmetleri sunuyoruz.
ETKİNLİKLER
FUAR PLANI
ULAŞIM BİLGİLERİ
KATILIMCI OLMAK İSTER MİSİNİZ?
WORKSHOP TAKVİMİ
Konaklama ve seyahat sektörünün ekonomik verimliliğini artırmak, hizmet ve ürün sağlayıcıların çalışmaları için yeni fırsatlar sunmak, seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik etmek, endüstrinin gelecek adına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olacak programlar geliştirmek Antalya Turizm Fuarı’nın hedefidir. Fuar boyunca düzenlenecek workshoplar ile sektörün nabzını tutun, yenilikleri kaçırmayın.
ETKİNLİKLER
Etkinlikler yakında eklenecektir.

FUAR ALANINA NASIL GİDERİM ?

ŞAHSİ ARAÇ İLE

Şehrin girişindeki ana arterde yer alan konumu ve çevre yoluna bağlantıları ile ANFAŞ Fuar Merkezine kendi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, 1400 araçlık otoparkımız sayesinde aracınızın sorunsuz konumlanmasını sağlayabilirsiniz.

TRAMVAY

Şehir merkezinden saat başı hareket eden seferleri ile tramvay, sizi direkt olarak ANFAŞ Fuar Merkezine getirmede ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

TAKSİ

ANFAŞ fuar alanının merkezi konumu, ulaşımınızı taksi ile kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİ

Şehrin bulunduğunuz noktasından dilediğiniz zamanda yolculuk edebileceğiniz otobüs hatlarını kullanarak, ANFAŞ Fuar Merkezine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. ANFAŞ Fuar Merkezinin şehir merkezine uzaklığı 15 Km dir. Hatlar: AC03, AF04, AF04A, MK81, MK80, 519

ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS

Günde ortalama 20 binden fazla yolcuya hizmet veren Antalya Otogarına 200 den fazla otobüs firması sefer düzenlemektedir. Şehir içi toplu taşıma seferleri ile şehrin dilediğiniz noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya Otogarının ANFAŞ Fuar Merkezine uzaklığı 17 km’dir.

HAVA YOLU

255 şehirden 61 hava yolu şirketi ile direkt uçuş imkanı bulunan Antalya Havalimanı, ANFAŞ Fuar merkezine 3 km uzaklıktadır. Şehir trafiğine girmeden rahatlıkla gidilebilen güzergah fuar alanına ulaşımda kolaylık sağlamaktadır.