Header Image
Katılımcılar için...

Herkes burada, sen neredesin?

Neden ziyaret etmen gerektiğini mi merak ediyorsun?
B2B
0
Profesyonel ziyaretçi
0
Lojistik hizmetler
0
Basın mensubu
0
Yurt dışı Acente Temsilcisi
0
Farklı branş etkinlikleri
0
Panel ve workshop

En güçlü iş ve müşteri ilişkilerini yüz yüze karşılaşmayla oluşturun.

Yeni trendleri, stratejileri keşfederek ve teknik bilgi alışverişinde bulunarak en son pazar bilgilerini edinin

Çeşitli sponsorluklar ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş fırsatlar.

Olumlu bir ticaret beklemekte olan %85’lik katılımcıların arasında yerinizi alın.

Onlarca panel, workshop ve derinlemesine iletişimin tadını çıkarın.

Antalya’nın modern yüzü ile tanışın, uygun fiyatlı bir şehir olarak tadını çıkarın

FUAR HAKKINDA

Antalya Turizm Fuarı, Turizm endüstrisinin tüm paydaşlarını en son gelişmeleri paylaşmak üzere bir araya getirerek, birebir işbirliği ve fırsatları oluşturacak platformdur.

Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Antalya Turizm Fuarı‘nı ulusal ve uluslararası tur operatörleri, offline ve online seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım firmaları, rekreasyon alanları, bilişim teknolojileri, gastronomi, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden, sinerji yaratmayı hedefleyen tüm turizm profesyonelleri ziyaret edecektir.

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Antalya Turizm Fuarı ziyaretinizi keyifli bir deneyim haline getirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve hizmetleri sunuyoruz.
STANT REZERVASYON
FUAR PROGRAMI
FUAR PLANI
SPONSORLUK

STANT ÇEŞİTLERİ

WORKSHOP TAKVİMİ
Fuar boyunca düzenlenecek workshoplar ile sektörün nabzını tutun, yenilikleri kaçırmayın.
ETKİNLİKLER
“Fuarda neler var?” diye merak ediyorsanız mutlaka buraya göz atmalısınız.

ETKİNLİKLER YAKINDA EKLENECEKTİR.

Diğer Sponsorluklar

Özel Sponsor

5.000 € / euro

 • 50.000’in üzerinde beyaz yakalı turizm profesyoneline yıl boyunca 20 kez mailing gönderimi olmak üzere mailing gönderimi olmak üzere toplam 1.000.000 mailing de Özel Sponsor olarak logonuzun kullanılması
 • Antalya’da 10 hafta boyunca Antalya Turizm Fuarı ile ilgili 10 Megaboard çalışmasında Özel Sponsor olarak logonuzun yer alması
 • Antalya’da 5 hafta boyunca Antalya Turizm Fuarı ile ilgili 15 adet Billboard çalışmasında Özel Sponsor olarak logonuzun yer alması
 • Antalya’da 15 hafta boyunca Antalya Turizm Fuarı ile ilgili 15 adet Raket çalışmasında Özel Sponsor olarak logonuzun yer alması
 • Yazılı Basın Reklamlarında Özel Sponsor olarak logonuzun yer alması
 • 1 adet 4 Cephe Kolon Giydirme
 • 1 adet Bayrak
 • Fuar Kataloğunda 1 sayfa firmanızın tanıtımına yer verilmesi
 • Gala Gecesinde Teşekkür Plaketinizin takdim edilmesi
 • Yıl boyunca 10 adet Sosyal Medya Paylaşımı
 • Geleneksel Medya Basın Bültenlerinde İsim Kullanımı

Oturum Sponsorluğu

2.000 € / euro

 • Fuar boyunca gerçekleşecek olan oturumlardan herhangi birine sponsor olarak sektör bilinirliğinize ve marka prestijinize katkı sağlayabilirsiniz.
 • Oturumlar 40’-60’ arası sürmektedir.
 • Sponsor olduğunuz oturumun anonslarında firmanızın sponsorluğunda gerçekleştirilmiş olduğu belirtilerek başlanacak ve firmanıza ait 40’sn lik bir tanıtım videosu gösterilecektir.
 • Oturum boyunca firma logonuz sunumun yapıldığı dev ekranda sürekli bulunacaktır.
 • Fuar sonrasında yayınlanacak olan Sonuç Raporu ve Fuar kataloğunda 1 sayfa röportaj ve 1 sayfa ilanınıza yer verilecektir.

Brand Talks

2.000 € / euro

 • Brand talks özel alanında firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz 40 dakikalık bir sunumla, firmanızı ve ürünlerinizi hedef kitlenizle buluşturarak marka bilinirliğinizi maksimize edebilirsiniz.
 • 2 gün boyunca toplamda 10 firma ile sınırlı brand talks ta yerinizi almak için acele edin.

İnteraktif Reklam Alanları
Mobil Reklam
Fuar alanında firmanızın tanıtımını gerçekleştirecek maskot, patenli görevli ya da anketörlerle çalışmanız ile standınıza dikkat çekebilmenize hem de ziyaretçilerle sıcak ilişkiler kurabilmenize etki eder. Alanda dolaşacak mobil tanıtımcılar, giriş fuayesinde ve şirketin bulunduğu salonda tanıtımlarını yapabilir. Salonda ve fuayede maksimum 5 mobil tanıtım görevlisi yer alacağından, bu reklam aracı, başvuru sırasına göre sağlanır. Mobil reklam sağlayıcıları onayımıza tabiidir.

3.000 € / euro ( 1 kişi )

Led Duvar Ekranları
Fuar fuayelerinde ve salon merkezlerinde bulunan ekranlarda, çok değerli bir tanıtım ve yönlendirme aracı olan led ekranlarımızda kısa video veya logonuza aşağıda belirilen sürelerde yer verilir. İlgili paylaşım reklam veren tarafından aşağıda belirtilen sürelerde hazırlanıp, teslim edilir. Uygulama tarafımızdan yapılır.

400 € / euro ( 10 Sn. Logo Gösterimi )

800 € / euro ( 90 Sn. Film Gösterimi )

Promosyon Reklam Alanları
Ziyaretçi Yaka Kartı
Fuara gelen tüm ziyaretçi ve katılımcılara üzerinde isimlerinin yazılı olduğu yaka kartlarında Ana Sponsor Altın Sponsor ve Gümüş Sponsor ile birlikte firma logonuzun kullanılması. Yaka kartlarının üretimi tarafımızca yapılır.

5.000 € / euro

Ziyaretçi Yaka Kartı İpi
Tüm ziyaretçilerin taşımak zorunda olduğu yaka kartları kurdelalarını da şirketinizin tanıtımı için değerlendirebilirsiniz. Tüm fuar içinde görünürlüğünüzü etkin şekilde artıracak kart kurdelalarının üzerinde firma logonuz bulunacaktır. Kurdelalar tarafımızca hazırlanır.

8.000 € / euro

Fuar Tanıtım Torbaları
Fuarda farklı noktalarda fuar kataloglarının taşınmasını kolaylaştıracak torbalar ile ziyaretçilere – fuar süresince işlevsel bir araç vererek çlaışmalarını kolaylaştırmış olursunuz. Bir yüzünde ATF logosu, Ana sponsor, Altın Sponsor ve Gümüş Sponsor logolarının yer aldığı bez torbaların diğer yüzünü tanıtım amaçlı kullanmak için, tercih edilen görselin uygun boyut ve formatta tarafımıza ulaştırılması yeterlidir.

4.000 € / euro ( 10.000 Adet )

Mekan Reklam Alanları
Bina Girişi Kolonları
Ziyaretçi girişi önünde bulunan bina kolonlarında, fuarın girişinden itibaren hizmetlerinizin fark edilmesini sağlayabiliriz. Kolonların 4 cephesinde bulunan tanıtım panolarında kullanılacak logo ve / veya ilan görselleri, istenilen ölçü ve formatta hazırlandıktan sonra baskı ve uygulama için tarafımıza gönderilir.

1.750 € / euro ( 4 Cephe Kolon Giydirme )

Duvar Flamaları
Fuar alanında giriş alanları ve geçiş koridorlarında asılan, firmanızın adını ve logosunu taşıyan bayraklar ile standınıza daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

400 € / euro

Fuar Kataloğu Reklam Alanları

Fuar katılımcılarının ürün, hizmet, marka ve kimlik bilgilerinin yer aldığı fuar kataloğunu,hazırlayarak, fuar süresince ve sonrasında tüm stand katılımcılarına ve acente katılımcılarına, kamu kuruluşlarına, üniversite kütüphanelerine, sektör, dernek ve birliklerine bedelsiz dağıtılır. Her sektör profesyonelinin arşivinde yer alması gereken bu sektör rehberinde yer almak, tanıtımın sadece fuar süresince değil yıl boyunca sürmesi için benzersiz bir fırsat sunar. İlanlar, sözleşmede belirtilen tarihlerde ve teknik özelliklerde tarafımıza teslim edilir.

İç Tam Sayfa 300 € / euro
İç 2 Sayfa 500 € / euro
Ön Kapak İçi 700 € / euro
Ön Kapak İçi 2 Sayfa 1.000 € / euro
Arka Kapak İçi 800 € / euro
Arka Kapak 1.500 € / euro
Ropörtaj / Haber 500 € / euro

EKİBİMİZ

SATIŞ & PAZARLAMA

 • Berkay
 • +90 541 960 90 43
 • sales@gm-center.com

TEKNİK DESTEK

 • Engin
 • +90 539 402 52 67

GRAFİK & TASARIM

 • Muzaffer
 • +90 242 316 22 99

FUAR ALANINA ULAŞIM HARİTASI

FUAR ALANINA NASIL GİDERİM ?

ŞAHSİ ARAÇ İLE

Şehrin girişindeki ana arterde yer alan konumu ve çevre yoluna bağlantıları ile ANFAŞ Fuar Merkezine kendi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, 1400 araçlık otoparkımız sayesinde aracınızın sorunsuz konumlanmasını sağlayabilirsiniz.

TRAMVAY

Şehir merkezinden saat başı hareket eden seferleri ile tramvay, sizi direkt olarak ANFAŞ Fuar Merkezine getirmede ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

TAKSİ

ANFAŞ fuar alanının merkezi konumu, ulaşımınızı taksi ile kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİ

Şehrin bulunduğunuz noktasından dilediğiniz zamanda yolculuk edebileceğiniz otobüs hatlarını kullanarak, ANFAŞ Fuar Merkezine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. ANFAŞ Fuar Merkezinin şehir merkezine uzaklığı 15 Km dir. Hatlar: AC03, AF04, AF04A, MK81, MK80, 519

ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS

Günde ortalama 20 binden fazla yolcuya hizmet veren Antalya Otogarına 200 den fazla otobüs firması sefer düzenlemektedir. Şehir içi toplu taşıma seferleri ile şehrin dilediğiniz noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya Otogarının ANFAŞ Fuar Merkezine uzaklığı 17 km’dir.

HAVA YOLU

255 şehirden 61 hava yolu şirketi ile direkt uçuş imkanı bulunan Antalya Havalimanı, ANFAŞ Fuar merkezine 3 km uzaklıktadır. Şehir trafiğine girmeden rahatlıkla gidilebilen güzergah fuar alanına ulaşımda kolaylık sağlamaktadır.