Basın Bülteni

ANTALYA TURİZM FUARI 27-28 EKİM’DE


27 -28 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya Expo Center ANFAŞ’ta gerçekleşecek olan ATF22, 20 ülkeden davetli 15 bin turizm profesyonelleri ağırlayacak olmanın heyecanı içinde. Dördüncü kez kapılarını açmaya hazırlanan ATF22, yine birbirinden farklı seçkin markaları ve profesyonelleri buluşturacak. 2023 yılına dair ilk sözlerin söyleneceği ilk fuar olma özelliği ile dikkat çeken ATF22, yeni yıl için sektöre motivasyon ve güç katacak.
Her şey dahil konseptiyle ön plana çıkan ATF, her yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal-uluslararası tur operatörleri, offline-online seyahat acenteleri, konaklama sektörü markaları, havayolları, ulaşım firmaları, etkinlik firmaları, ulusal-uluslararası turizm destinasyonları, bilişim teknolojileri, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan aktörlere ev sahipliği yapacak.

 

ANTALYA TURİZM FUARI 27-28 EKİM’DEREKOR B2B GÖRÜŞME


Antalya Turizm Fuarı, 4. kez Türkiye turizminin çalıştığı tüm pazarların önemli aktörlerini ve segmentlerini kurumsal olarak yerinde pazarlama temasıyla Antalya’da buluşturarak, Türkiye turizmi adına inovatif yapısıyla fark yaratmaya devam edecek.
ATF ile bir araya gelen tüm paydaşlar “yerinde pazarlama” prensibiyle Türkiye turizmi için çok önemli bir pazarlama faaliyeti, network imkanı bulacak. İki gün boyunca B2B görüşmelere ev sahipliği yapacak olan fuar bugüne kadar 500 bin üzerinde B2B görüşme hacmi yaratmış olup bu yıl da 150 bin rekor görüşme sayısına ulaşmayı hedefliyor.

 

 

ANTALYA TURİZM FUARI 27-28 EKİM’DE KAYNAK PAZARLARDAN ÖNEMLİ PARTNERLER ATF’DE


ATF22’de CIS pazarı, Avrupa pazarı, Balkan & Baltık pazarı, İç pazar ve Ortadoğu pazarlarının en önemli operatörleri ile kurumsal temsiliyet sağlayacak. ATF 2022’ye, 20 ülkeden toplam 10 bin turizm sektörü profesyoneli bir araya gelecektir.

 

 

 

 

ANTALYA TURİZM FUARI 27-28 EKİM’DE TURİZM SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN İSİMLERİ ATF22 PANELLERİ’NDE…

ATF 2019 yılında ilk defa sivil inisiyatif ile gerçekleştirilmiş olan Swot analizlerine yenilikleri ile devam edecek. Bu doğrultuda Antalya Turizm Fuarı panellerinde uzmanlık alanlarında önemli isimleri ağırlayarak durum değerlendirmeleri yapılacak. İki gün boyunca sürecek olan ATF analizleri yurt içi ve yurt dışından gelen ve sektöre yön veren isimler ile 10 farklı konu başlığında uzmanlıklarını ve Türk turizminin gelişimi için durum değerlendirmelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

İçeriği ve önemli panelistleri ile fuara damga vuracak olan ATF22 panel konu başlıkları ise;

27 – 28.10.2022
SALES & MARKETING
MANAGEMENT & CAREER
DESTINATION & DEVELOPMENT
TRAVEL TECH
EUROPEAN MARKET
CIS MARKET
DOMESTIC MARKET
EMERGING MARKETS
ONLINE MARKET

ATF22’NİN PARTNER ÜLKESİ KKTC VE PARTNER DESTİNASYON PALANDÖKEN
Antalya Turizm Fuarı, her geçen yıl partnerleriyle daha da güçleniyor. Katılımcı ağını gitgide büyüten ATF, bu yılda hem partner destinasyonu Erzurum / Palandöken- Ejder 3200 ve KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile başarı çıtasını yükseltiyor.

GALA GECESİ VE AFTER PARTY İLE EĞLENCELİ VE ŞAŞIRTICI
ATF ilişkileri daha da pekiştirmek adına 27.10.2022 akşamı ATF alanında turizm sektörünü yine iddialı “ATF Welcome Gecesi” ile turizm camiasını şaşırtmaya hazırlanırken fuarın kapanışını da daha öncede olduğu gibi yine 28.10.2022’de çılgın bir parti ile gerçekleştirmek için hazırlanıyor.