ATF-Health

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ATF24-Antalya Turizm Fuarı, 23-24-25 Ekim 2024 tarihlerinde Türk Turizminin kalbi Antalya’da “%100 Turizm” sloganıyla profesyonel ziyaretçilere ve turizm paydaşlarına kapılarını açacaktır. Amacımız dünya destinasyonlarını, otellerini, operatörlerini, acentelerini ve profesyonellerini bir araya getirerek uluslararası turizm dünyasını yepyeni bir perspektif ile Antalya da buluşturmaktır.

 

Ülkemiz, sağlık turizmi alanında büyük bir potansiyele sahip olan ve dünya çapında tanınan bir destinasyondur. Türkiye’nin sağlık turizmi sektöründeki büyümesini teşvik etmek ve uluslararası pazarda rekabet avantajı sağlamak amacıyla T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından çeşitli destekler ve teşvikler sunulmaktadır. Bu kapsamda başvurumuz sonucu, Antalya Turizm Fuarı Sağlık Turizmi için “Desteklenen Yurt İçi Etkinlikler” listesine alındı.

 

Sağlık Turizmi firmalarının ATF24’e katılmaları durumunda m2 bazında 8.000 TL + KDV T.C. Ticaret Bakanlığı stantlı katılım desteğinden yararlanmaları mümkündür. 24 m2’lik stantlı katılım için 192.000 TL + KDV tutarına kadar destekten yararlanılabilinecektir.

 

 

ATF23 25.000 m2 alanda 680 turizm markası, 25.000 Turizm profesyonelini bir araya getirdi. ATF24 35.000 m2 alanda Resort turizminin yanı sıra Spor Turizmi, Turizm Teknolojileri, Sağlık Turizmi ve Dünya Turizm Destinasyonları için özel oluşturulmuş alanları, öngörülen 1.000 turizm markası 30.000 profesyonel ziyaret ile 6. Kez Türkiye’nin en verimli turizm fuarı olarak sizleri de bu olağanüstü inovatif buluşmaya davet ediyor.

 

ATF24’de, “ATF-Health” Sağlık Turizmi temalı 500 m2 özel alan oluşturulmuştur. Bu alanda 10 Adet 24m2’ den oluşan stantlar, ATF-Health sahnesi, servis bar ve lounge alanı organize edilmiştir. Oluşturulan özel alanda Sağlık Turizm Acenteleri, Hastaneler, Tıp Merkezleri, Klinikler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Estetik Merkezleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Sağlık Grupları, Sağlık Turizmi Dernekleri, başta üzere tüm Sağlık Turizmi profesyonelleri bir araya gelecek.