Hakkında

Last Minute Fair 2021 / NEDİR?

GMT Fuarcılık, GM Center bünyesinde bulunan Türk turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirmeyi kendisine amaç edinmiş bir şirkettir. Gm Center GMT Fuarcılık ile birlikte GM Turizm ve Yönetim Dergisi, Gmedya Reklam Ajansı, GM Hotels ve Gmood Travel ile odağında turizm olan bir şirketler grubudur.

16 yıldır aylık olarak yayınlanan GM Turizm ve Yönetim Dergisi yine 10 yıldır düzenlediği QM Awards ile Türk turizm sektörünün en önemli turizm ve yönetim dergisidir.

GMT Fuarcılık, Last Minute Fair ile Türkiye turizm ürünlerini dünya turizmine sunarak turizm profesyonellerinin, yatırımcılarının ve yeni girişimcilerinin ülkemizle olan iletişimini arttırmayı ve pekiştirmeyi hedeflemektedir.

 

Last Minute Fair 2020 / AVANTAJLARI NEDİR?

 

Last Minute Fair ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir, yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek marka farkındalığınızı güçlü bir şekilde ön plana çıkartarak müşteri potansiyelini artırabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli konaklama tesisleri ve hedef pazarlardan 1000’den fazla acenteye ve iç pazarın dinamiklerine ulaşabilir, iletişim ve işbirliği kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

BU kurguda bir fuar dünyada ilktir. Katılımcılar için anahtar teslim stantlar sağlanır. Bu sayede siz sadece işinize ve ziyaretçilerinize konsantre olarak markanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

FİKİR üretmek için bir Türkiye salonunda hiç görmediğiniz kadar çok yabancı seyahat acentesi ve profesyonel iş çözüm ortakları göreceksiniz.

 

Last Minute Fair B2B Acente İletişim Aplikasyonu

Lastminute tarihinden önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel acenteleri ile 7/24 iletişime geçebilecek, randevularınızı oluşturabilecek ve temas kurabileceksiniz. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapabileceksiniz. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece GMT Fuarcılık’a ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.

 

Sanal Fuar Hizmeti

Lastminute olarak ayrıca 360 derece gerçeklikte Sanal Fuar hizmetimizi de devreye almaktayız. Bu hizmetimiz ile son tüketici için satışpazarlama, personel arayışlarınız için insan kaynakları ve satın alma için satış pazarlama departmanlarınıza anında iletişim kurulabilecek kanallar oluşturacağız. Böylelikle Lastminute tüm elzem ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmesinin platformunu kurmuş olmaktayız. Yine bu hizmetimiz de ilk ve tektir.

 

Last Minute Fair 2020 / NEYİ AMAÇLAR?

Last Minute Fair, 2021’e dair en güncel tespitler çerçevesinde konu, konuşmacı ve buluşmaları ile Nisan ayında kapılarını açacak.

15 ülkeden 2000’nin üzerinde yabancı turizm profesyoneli, toplam 8000 profesyonel ziyaretçisi, online teknolojileri ve aplikasyonu ile Antalya Last Minute Fair çok daha iddialı olacak organizasyonu ile daha da verimli olmak adına ‘Son Dakika’ satışlarına yönelik strateji değişikliğine giderek Mart- Nisan ayındaki günlerini ulusal ve uluslararası takvime göre en kısa zamanda açıklamayı amaçlar.

 

Lastminute Fair ayrıca;

Konaklama ve seyahat sektörünün ekonomik verimliliğini artırmak, hizmet ve ürün sağlayıcıların çalışmaları için yeni fırsatlar sunmak, seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik etmek, endüstrinin gelecek adına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olacak programlar geliştirmeyi hedeflemektedir.
Turizm Endüstrisi’nin profesyonel paydaşlarını bir araya getirerek kalbinde sürdürülebilirliği olan işletmeleri geliştirmek ve insanımıza güvenli geçim kaynağı sağlamak üzere turizm sektörünü desteklemek misyonumuzun bel kemiğidir.