Hakkımızda

GMT Fuarcılık, GM Center bünyesinde bulunan Türk turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirmeyi kendisine amaç edinmiş bir şirkettir. Gm Center GMT Fuarcılık ile birlikte GM Turizm ve Yönetim Dergisi, Gmedya Reklam Ajansı, GM Hotels ve Gmood Travel ile odağında turizm olan bir şirketler grubudur.

17 yıldır aylık olarak yayınlanan GM Turizm ve Yönetim Dergisi yine 11 yıldır düzenlediği QM Awards ile Türk turizm sektörünün en önemli turizm, yönetim ve kalite ödülleri markaları çalışmalarını yurt dışına taşımaya başlamıştır.

ATF / Misyonu

Antalya Turizm Fuarının kuruluş amacı Türkiye Turizm ürünlerinin ‘yerinde pazarlama‘ ilkesi ile aynı çatı altında tüm pazarlara sunmak ve yaşatmaktır.

ATF Var oluş nedeni:
‘Turizm Memleket meselesidir‘ inancıyla, ülke kalkınmasına kaldıraç olduğuna inandığı Türkiye Turizm sektörüne hizmet etmektir.

ATF / Vizyonu

İyi Turizm Daha da iyi bir Türkiye ve çok daha da iyi bir Dünyadır.

ATF / Kurucusu

ATF Kurucusu: GMT Fuarcılık ve GM Center Yk. Bşk. Selçuk MERAL‘dir.

İstanbul Üniversitesi İtalya Dili ve Edebiyatı mezunu olan Selçuk Meral İngilizce , Almanca ve İtalyanca dillerine vakıf olup 16 yaşı itibari ile Turizm sektörüne hizmet etmektedir. 30 yıldır sektöre hizmet ederek, uzun yıllar profesyonel olarak çalışmasının ardından Türk Turizmine 2004 yılında sektörün en önemli yayınlarından olan GM Turizm & Yönetim Dergisini, 2010 yılında sektörün en geniş tabanlı ve kapsamlı Turizm ödülleri olan QM Awards ‘ı kazandırmıştır.

GMEDİA – ‘reklam ajansı’ ve GMHOTELS – ‘hotel yönetim danışmanlık’ markaları ile birlikte GMOOD Travel – seyahat acentesi – faaliyetlerinde de bulunan GM CENTER çatısı altında Selçuk Meral ‘in son girişimi GMT Fuarcılık tır.

GMT Fuarcılık Antalya Turizm Fuarı ve Last Minute Fair ile Türkiye ve Dünya Turizm endüstrisine değer üretmektir.

Evli ve 2 çocuk sahibi olan Selçuk MERAL tüm Türkiye Turizm Profesyonelleri gibi memleket ve Turizm aşığıdır.

EnglishRussianTurkish